החלפות והחזרות

תודה לך שקנית באתר מחסן היבואן

אם ברצונך להחליף מוצר או להחזירו אנחנו כאן בשבילך , להלן הסבר מפורט עבור פעולות ההחזרה\החלפה העומדות לרשותך.

החלפה

לרשותך עומדים 14 ימי עסקים לביצוע החלפה או 7 ימים לפריטי סוף עונה\מבצע ,טרם ביצוע ההחלפה עליך לוודא כי לא נעשה בפריט כל שימוש והינו בעל התווית המקורית מחוברת לפריט כפי שסופקה על ידי המותג,  בנוסף לצרף טופס זה כאשר פרטיך ופרטי הזמנתך מצוינים בו ע"מ שההחלפה\זיכוי יעשו על ידינו בקלות ובמהירות .

  להלן אפשרויות ההחלפה, אתה רשאי לבחור בחופשיות את המועדפת עליך.

באחד מסניפי מחסן היבואן הפרוסים ברחבי הארץ כאשר אנו ממליצים לך לוודא טלפונית עם הסניף מראש האם הפריט אשר את אתה מבקש אכן קיים במלאי בזמן הגעתך. לרשימת הסניפים העדכנית ניתן להיכנס באתר ללשונית "סניפים". 

באמצעות הזמנת פריט נוסף באתר ובהוספת הערה להזמנה את רצונך להחזיר פריטים שנזין איסוף לעסקה הנ"ל. ושליחת מייל לשירות הלקוחות online@mh42.co.il אודות רצונך להחזיר עם השליח את הפריט ולהזדכות עליו, במייל יש לציין את מספר ההזמנה החדשה שביצעת . איסוף הפריט ממך אלינו הנו - ללא תשלום.

 

חשוב לדעת: קבלת הפריט המוחזר במשרדנו מחברת השליחויות\דואר\סניפים עשויה לקחת עד 7 ימי עסקים. עם קבלת הפריט במשרדי החברה יזוכה תוך 14 ימי עסקים אמצעי התשלום\כרטיס האשראי איתו שילמת במלוא הסכום. 

במידה והפריט המוחזר היה חלק מעסקה\מבצע, יזוכה הכרטיס בחלק יחסי ואתה תעודכנו בחשבון המייל שלך באמצעות תעודת זיכוי. עסקאות אשר חויבו בתוספת דמי משלוח יזוכו לפי עלות הפריט בלבד.

 

החזרה 

לרשותך עומדים 30 ימי עסקים לביצוע החזרה או 7 ימי עסקים עבור פריטי סוף עונה\מבצע , טרם ביצוע ההחזרה יש לוודא כי לא נעשה בפריט כל שימוש והינו בעל התווית המקורית מחוברת לפריט כפי שסופקה על ידי המותג. בנוסף נא צרף טופס זה כאשר פרטיך ופרטי הזמנתך מצוינים בו ע"מ שההחזרה\זיכוי יעשו על ידינו בקלות ובמהירות . 

  להלן אפשרויות ההחזרה, אתה רשאי לבחור בחופשיות את המועדף עליך. 

מסירה באחד מסניפי חסן היבואן - באמצעות מסירת הפריט בצירוף טופס זה ,לרשימת סניפי מחסן היבואן העדכנית ניתן להיכנס אל לשונית "סניפים"  בחלקו העליון של האתר. 

דואר רשום -באמצעות שליחת הפריט+ טופס זה אל משרדי החברה לפי הפרטים הבאים :

מחסן היבואן - מחלקת האון ליין

הירקון 61 בני ברק , מיקוד 51222 

3.פנייה לשירות הלקוחות במייל  online@mh42.co.il לצורך הזמנת איסוף מביתכם באמצעות שליח מהיר בעלות של 29 ₪

 

החזר כספי בגין החזרה 

חשוב לדעת: קבלת הפריט המוחזר במשרדנו מחברת השליחויות\דואר\סניפים עשויה לקחת עד 7 ימי עסקים, עם קבלת הפריט במשרדי החברה יזוכה תוך 14 ימי עסקים אמצעי התשלום\כרטיס האשראי איתו שילמת במלוא הסכום, במידה והפריט המוחזר היה חלק מעסקה\מבצע יזוכה הכרטיס בחלק יחסי ואתה תעודכן בחשבון המייל שלך באמצעות תעודת זיכוי. 

עסקאות אשר חויבו בתוספת דמי משלוח יזוכו לפי עלות הפריט בלבד. 

החלפה\החזרה בימי מגפת הקורונה.

בשל ההגבלות שנכנסו לתוקפם, החלפות\החזרות יבוצעו באמצעות שליח בלבד ולנוחיותכם הגדלנו את פרק הזמן ל 90 יום.

 

לביצוע החלפה\החזרה יש לפעול לפי הוראות לעייל באמצעות מוקד שירות הלקוחות הזמין עבורכם במייל online@mh42.co.il

יש לקחת בחשבון כי בימים אלו מתמודדת חברת השילוח עם עומסים ומקרים חריגים וע"כ ייתכנו עיכובים בהגעת השליחים.

 לתשומת לבך , מוקד שירות הלקוחות  זמין עבורך ומתחייב להשיב לפנייתך במידה והתקבלה עד השעה 16:00 בימים א-ה. פניות שיתקבלו מעבר לשעה זו יטופלו ביום למחרת.

הנך יכול להיות בטוח שפנייתך תטופל  וע"כ אין צורך לפנות לחברת האשראי – אנו עושים זאת עבורך דרך המערכת שלנו.